Dodaj stronę do HAND MADE - RĘKODZIEŁO - KATALOG STRON

Regulamin
 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Do katalogu dodawane są strony wyłącznie w języku polskim.
 8. Nie dodajemy do katalogu zduplikowanych stron, ani stron z innymi rankingami i katalogami
 9. Witryny niekompletne, "w budowie","strony w przygotowaniu", strony z pustymi odnośnikami, niedostępne dla odwiedzających będą usuwane z rankingu.
 10. Strony, które nie zainstalują buttona toplisty, maksymalnie po tygodniu będą usuwane z listy.
 11. Zainstalowany button musi być oryginalny, nie dopuszcza się samodzielnej jego modyfikacji. Istnieje możliwość zmiany wyglądu buttona, ewentualnie wstawienie linku tekstowego, ale tylko za zgodą administratora toplisty.
 12. Pozycja strony w rankingu, jest kontrolowana przez system toplisty na bieżąco i jest odświeżana co 10 minut.
 13. Aby zapobiec sztucznemu nabijaniu punktów, system zalicza tylko jedno wejście z jednego IP w ciągu 8 godzin.
 14. Jeżeli w ciągu kilku dni od wprowadzenia strony do rankingu jej właściciel nie zainstaluje banera swojej strony (czyli własnego obrazka reklamującego stronę) o maksymalnych wymiarach: 468x60, zrobi to administrator toplisty wg swojego pomysłu. Właściciel strony będzie mógł w każdej chwili zmienić baner na swój, jednak strona nie może pozostać bez banera.
 15. Wszystkie nowo zarejestrowane strony najpierw trafiają do POCZEKALNI STRON. W topliście znajdą się dopiero wtedy, gdy zostaną zaakceptowane przez jej administratora. Jeżeli strona nie zainstaluje od razu buttona toplisty, pozostaje przez kilka dni w poczekalni.
 16. WEJŚCIA-WYJŚCIA: Wejście ze strony jest zaliczane jeśli ktoś kliknie na button toplisty na tej stronie. Wyjście - kiedy ktoś kliknie na baner strony w rankigu "Rękodzieło".
 17. Nie ma obowiązku, aby umieszczać button toplisty na stronie głównej Waszej witryny. Od właściciela strony zależy, gdzie umieści przycisk. Należy jednak pamiętać, że dobrze umiejcowiony button zwiększa liczbę klikających, a to przyczynia się bezpośrednio do polepszenia pozycji Waszej strony w "Rękodzieło". Głębokie ukrycie znaczka, spowoduje brak "zaliczonych wejść".
 18. Nie dodajemy do katalogu stron z zagranicznym rękodziełem, np. sklepów z indyjskimi lub chińskimi upominkami
 19. Jeżeli w ciągu kilku dni od wprowadzenia strony do rankingu jej właściciel nie zainstaluje banera swojej strony (czyli własnego obrazka reklamującego stronę) o maksymalnych wymiarach: 468x60 pikseli, zrobi to administrator toplisty wg swojego pomysłu. Właściciel strony będzie mógł w każdej chwili zmienić baner na swój, jednak strona nie może pozostać bez banera.
 20. Co jakiś czas następuje zresetowanie całego rankigu, czyli wyzerowanie pozycji wszystkich stron na liście. Dajemy szansę nowo dodanym stronom, które muszą punkty zbierać od początku. Wtedy wszystkie strony zbierają punkty od nowa.
 21. Administrator ma prawo do usunięcia strony z toplisty bez podania przyczyny
*URL strony:
*Nazwa strony:
Opis strony:
*e-mail:
URL banera:
Szerokość banera:
Wysokość banera:
*Identyfikator:
*Hasło:
*Potwierdź hasło:
*Kod z obrazka:
kod
*) pola wymagane